KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14943016
nr 1494 3016
Per-Olof Rosén
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Sittande kvinna. Signerad. Olja på duk, 59x72 cm, yttermått inklusive ram: 66x80 cm
Per-Olof Rosén, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:38:37
28/9 10:35:59